Her sene olduğu gibi bu sene de Aralık ayının gelmesi ile bir çok yerde gerek özel dekoratif objeler, gerekse bu döneme özgü içecekler ile yılbaşı ruhuna yavaş yavaş geçiş yapılıyor. Yılın bu dönemi her zaman iç ısıtan, keyifli ve huzurlu olarak kodlanmıştır. Hal böyleyken, ortam kokularını da yeni yıla uygun revize etmek hem çok şık hem de motive edici olacaktır.

Restorant, café gibi kalabalık ve dışarıdaki soğuk havadan sonra insanların sıcak bir şeyler içip hoşça vakit geçirmek için geldiği ortamlarda gül ve yasemin ile zenginleştirilmiş oryantal kokuların tercih edilmesi, keyifli ve hatırda kalıcı bir kaç saat geçirilmesini sağlayacaktır. Misk notlarla da zenginleştirildiğinde, özellikle yılbaşı akşamına özel planlanan organizasyonlar için ortamın sıcaklığına sıcaklık katacaktır ve geceyi unutulmaz kılacaktır.

Kalabalık ofislerde tüm gününü geçiren çalışanlarınıza yılbaşı ruhunu hissettirmek ve yılın bu yoğun geçecek son ayında motivasyon sağlamak için ise; hanımeli, müge, zambak gibi çiçeksi notalar doğru tercih olacaktır. 

Tazelik ve ferahlık hissi veren marin kokular da yine yılbaşı için harika bir tercih olacaktır. Ortamın havasını bir anda değiştirecek ve ortamdaki herkesin modunu yükselterek yılbaşı ruhunu hissettirecektir.

Bir diğer seçenek ise yılbaşı denince akla ilk gelenlerden olan elma, portakal ve armut üst notalarını taşıyan, karanfil ve tarçına ağırlıklı kokulardır. Dip notalardaki sandal ağacı, vanilya ve musk kullanılan oda kokuları da otel, plaza, kongre merkezi gibi geniş alanlar için ideal olacaktır.

Ortam kokusunun ortamın en önemli objesi olduğu, her özel dönemde olduğu gibi yılbaşı döneminde de asla unutulmamalıdır. Ortam Kokuları ve Profesyonel Ortam Kokulandırma hakkında daha fazla bilgi alabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz